Behöver du komma
i kontakt med oss?

Reception, växel & bokning

Besöksadress

  • Medleforsvägen 2

  • 931 45 Skellefteå

  • Karta

Postadress

  • Medlefors folkhögskola och konferens

  • Box 707

  • 931 27 Skellefteå

Fakturaadress

  • Medlefors folkhögskola

  • Kund-id LKH1237

  • FE 108

  • 105 69 Stockholm

  • Organisationsnummer: 894701 – 8480

Reception / Bokning / Sälj

Ulrika Nordlund

Reception / Konferens / Hotell

0910-575 00 ulrika.nordlund@medlefors.se

Linnea Hägglund

Reception / Konferens / Hotell

0910-575 00 linnea.hagglund@medlefors.se

Emma Lundmark

Säljare & Marknadskommunikatör

0910-575 54 Emma.lundmark@medlefors.se

Ledning

Annamaria Hedlund

Rektor / Verksamhetschef / VD

0910-575 53 annamaria.hedlund@medlefors.se

Martin Hedqvist

Marknadschef

0910-575 43 martin.hedqvist@medlefors.se

Maria Vikström

Restaurangchef

0910-575 03 maria.vikstrom@medlefors.se

Andreas Karlsson

Biträdande rektor

0910-575 41 andreas.karlsson@medlefors.se

Michael Holmberg

Controller

0910-575 31 mikael.holmberg@medlefors.se

Johanna Andersson

Hotell och Konferenschef

0910-575 00 johanna.andersson@medlefors.se

Folkhögskola

Johanna Larsson

Studie- och yrkesvägledare / Långkurssamordnare

0910-575 50 johanna.larsson@medlefors.se

Maria Burström

Pedagog

0910-575 40 Maria.Burstrom@medlefors.se

Anna Eriksson

Pedagog

0910-575 52 anna.eriksson@medlefors.se

Ola Stefansson

Pedagog

0910-575 00 Ola.stefansson@medlefors.se

Olov Söderström

Pedagog

0910-575 66 olov.soderstrom@medlefors.se

Alexander Lindgren

Pedagog

0910-57542 alexander.lindgren@medlefors.se

Hanna Lundqvist

Pedagog

0910-57544 Hanna.lundqvist@medlefors.se

Nina Löfstedt

Pedagog

0910-57567 nina.lofstedt@medlefors.se

Ralf Pettersson

Pedagog

0910-57561 ralf.pettersson@medlefors.se

Gunilla Andersson

Pedagog

0910-57577 gunilla.andersson@medlefors.se

Uppdrag / Samverkan / Projekt

Linda Carstedt

Kurs & projektsamordnare / samverkan

0910-57547 linda.carstedt@medlefors.se

Annica Blom

Uppdrag /samverkan / pedagog

0910-575 37 annica.blom@medlefors.se

Ann-Charlotte Pavval

Uppdrag / samverkan / pedagog

0910-575 35 ann-charlott.pavval@medlefors.se

Ann-Helen Häggrud

Uppdrag / samverkan / pedagog

0910-575 56 Ann-helen.haggrud@medlefors.se

Annelie Nygren

Uppdrag / samverkan / pedagog

0910-575 68 Anneli.Nygren@medlefors.se

Kristina Landström

Uppdrag / samverkan / pedagog

0910 - 575 65 kristina.landstrom@medlefors.se

Linda Olsson

Uppdrag / samverkan / pedagog

0910-57570 linda.olsson@medlefors.se

Restaurang & Städ

Elisabeth Båtsman

Arbetsledare - Kök

0910-575 20 elisabeth.batsman@medlefors.se

Frida Hedström

Arbetsledare - Restaurang

0910-57549 frida.hedstrom@medlefors.se

Anna Bäckman

Arbetsledare - Städ

0910-57582 stad@medlefors.se

Administration & Ekonomi

Sofia Holmlund

Redovisningsekonom

0910-575 08 sofia.holmlund@medlefors.se

Monica Eriksson

Administratör folkhögskola

0910-575 24 monica.eriksson@medlefors.se

Cathrine Andersson

Administration

0910-57583 cathrine.andersson@medlefors.se

Fastighet & Tekniker

Anders Grundström

Fastighetstekniker

0910-575 90 anders.grundstrom@medlefors.se

Ulf Åberg

Fastighetsskötare

0910-575 57 vaktis@medlefors.se